December 5-én ismét Velencei-tó kör
![]()
Tisztelt blogolvasó nagyközönség!
Az alábbiakban Pók Janó szervező levelét közöljük.
Tisztelettel:
A Szerkesztőbigottság
…Szia Mindenkinek!
December 5-én, vasárnap Velencei-tó Kör!
Akkor most jöjjön egy kis ismétlés:
(Gondolom, már kívülről tudjátok. Talán már kicsit unalmas is. Nem tudok már nagyon újat kitalálni!!!)
Íme a részletek:
-Rajt-cél: (a már megszokott helyen) az agárdi szabad strand nagy parkolója
Szerintem induljunk 10.15-kor. (a Nagyvárosból vonattal érkezők kedvéért)
-Táv: 28km (egy kicsit kerekítve)
Hogy mire számíthattok!?
Először is ránk, házigazdákra, de nagyon.
Aztán:
Aki autóval jön, ingyen parkolhat. Bízom benne, hogy kinyitják majd nekünk a közeli illemhelyet, ahol, ha szükséges öltözködni
Olvass tovább! »

Természetesen ismét egyéni pályacsúcsokat futottunk a Velencei-tónál! Beszéltük is Rrrókával, hogy gyanúsan jó volt a teljesítményünk ahhoz képest, hogy minimális rákészülés előzte meg a szaladgálást, és arra jutottunk, hogy az edzés, mint olyan, csupán a sportszergyártó konszernek által erőltetett tévhit, és nem hogy elősegítené, de egyenesen hátráltatja az optimális teljesítményt! Hát igen, nyilvánvaló üzleti érdekük, hogy kopjon a cipők talpa. Már fel is vettem a kapcsolatot a Hírháttérrel és Dr. Lenkeivel, hogy derítsenek fényt erre az összeesküvésre. (További teóriákért keressétek fel a blogajánlóból