Az évszázadnál hosszabb ez az éjszaka
![]()

Te jó ég, mekkorát mentél! Mi is pontosan az eredményed?
Hajszálpontosan nem tudom, mert sem az órámat, sem a nyomkövetőket nem kapcsoltam ki beérkezés után azonnal. Az biztos, hogy 28 órán belül voltam. A teljesítői táblázatba végül 27:58 került be.
Ha meghúztam volna az utolsó 10 km-t, akkor valamennyit tudtam volna javítani az eredményemen, de úgy voltam vele, hogy ez már megvan, miért hajtsam szét magam itt az utolsó etapban? Pedig ott nagyon jó volt a pálya, hosszan, lankásan lejtő, széles kéktúrás szakasz.
Óriási! Szerintem én sosem voltam ennyi időt egyfolytában ébren. Hogy lehet ezt kibírni?
Hát igen. Nem is …
Olvass tovább! »