14 km hajnali hétkor
![]()
A kedd délutáni futást késői hazaérés miatt szkippeltük, így Dobzséval szerda hajnali hétkor találkoztunk, és a Duna-gát felé vettük az irányt. Kicsit hűvös volt, de mire leértünk elmúlt. A pulzusmérő rajtam volt, így igencsak megijedtem, amikor nullát mutattott az M6-os alatt áthaladva. 🙂 Tök para. Nem tudom mi van az autópálya betonjában, de később a nagyfeszűltségű vezetékeknél nem írt ilyeneket.
Végül 1:11:44 alatt teljesítettük a 14 kirit, ami 5:08-as tempó, és végig tudtunk beszélgetni, az átlagpulzus pedig a barátságos 150 alatti zónában maradt. Teljesen jó.
Közben megbeszéltük, hogy el kéne kezdeni a Dobzse titkos mestere által készített szuperbrutál edzéstervet, amellyel …
Olvass tovább! »


Kis feleségem a családi létszámgyarapodás óta tegnap először ült biciklire. A jó időt kihasználva felkerestük a kies Fundoklia-völgyi tanösvényt, ahol megismerkedtünk a szarmata, valamint lösz talajrétegek sajátosságaival (khm, lösz, ami lösz), továbbá a rajtuk megtelepedett flórával és faunával. Az út összesen 9 km lehetett, amiből kb. 5-öt futva tettem meg. Kéretik feljegyezni a Nagykönyvbe.… 