A hátunk mögött – 2011 január
Bokros teendőim miatt (tudja egyáltalán vki miért ‘bokros’ egy teendő..?) a januári összesítésről majdnem elfeledkeztem. Most villámgyorsan pótlom egy csodálatosan szép, sokatmondó grafikonnal.
Mint az látható januárban nem erőltettük túl magunkat, bőven 100 kiri alatt futottunk, még majdnem együtt is. Ezt most leginkább a fagyos téli időre fogom, amit az oszlop hűs kékjével szimbolizálok. Szóval január: Lemúr Miki – 51 km, rrroka – 62,3 km.
9 thoughts on “A hátunk mögött – 2011 január”
Na, ebben az ütemben nem fog összejönni az 1000 km az idén! Pedig…!
bokros: sokrétű (miért rét? 🙂 ), terebélyes, és növekszik… (?)
Akkor a 79 km-mel győztem. :)) Azért bokros teendő, mert pisilni-kakilni a bokorban illik! Ha nincs wc a közelben. Másra nem tudok gondolni.
mindkettőben látok logikát! 😀
@Lemúr Miki: pedig semmi mást nem kéne tennünk, csak heti kétszer eljutni futni. :/ ezér thét elején muszáj lenne egy edzést összehozni, vagyis leginkább keddenként. te be tudod ütemezni?
@rrroka: Nem merem ígérni, hét közben mindig beüthet valami, de egy szombat v. vasárnapi futás tuti.
@Lemúr Miki: hétcvége persze, de sose lesz meg a havi száz, ha nem futunk egyet a hét első három napján is!
@rrroka: Attól függ, mennyit talpalunk. Nekem most már jó lenne 20-25-öket futni az áprilisi maraton miatt.
@Lemúr Miki: mondjuk egy huszas hétvégénként jó terv. ha összejön mellette egy 12-15 hétközben akkor meg is van a havi százas, évi ezres.